Fiat 500 Cross – wystarczy ruszyć w drogę!

Fiat 500 Cross

Dla poszukiwaczy prawdziwych emocji Fiat stworzył coś, obok czego trudno przejść obojętnie. Fiat 500L Cross to znakomite połączenie minivana i auta terenowego.

Wystarczy, że choć raz wsiądziesz do tej stylowej „pięćsetki”, a nie będziesz chciał zamienić jej na nic innego. O ile oczywiście szukasz auta niewielkiego, wygodnego i dynamicznego.

Ruszaj w teren z „pięćsetką”!

Nie da się ukryć, że Fiat 500L Cross to dość oryginalne wyjście w sytuacji, w której panowanie na polskich drogach przejęły masywne SUV-y. Na szczęście włoskiemu producentowi nie zabrakło fantazji. Chcąc zaskoczyć świat świeżym podejściem do tematu wykorzystał sprawdzone patenty i opakował je w elegancką, a zarazem nowoczesną bryłę „pięćsetki”. Ten model fiata został zaopatrzony w to, co niezbędne każdemu autu terenowemu. Uzyskano w ten sposób interesujący efekt w postaci Cross – modelu zadziornego, wiernego swojej stylistyce, zaskakującego innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie prowadzenia i jazdy w trudnych warunkach.

Przygotuj się na prawdziwą przygodę

Czym Fiat 500L Cross różni się od pozostałych aut tego segmentu? To przede wszystkim urocza stylistyka, nawiązująca do klasycznej „pięćsetki”, która przeżywa właśnie swój renesans. Okazała się znakomitym tłem dla nieco bardziej nowoczesnych rozwiązań zastosowanych przez Fiata, takich jak wyjątkowej urody grill, zderzaki z podwyższonym kątem natarcia czy wytrzymałe opony M+S zaopatrzone w 17-calowe felgi.

Podczas podróży w nieznane warto postawić na ulubione dźwięki. Do dyspozycji czeka m.in. 7-calowy ekran Uconnect HD LIVE z dotykowym ekranem, z którym przeżyjesz niejedną wspaniałą przygodę. A co powiesz na selektor jazdy? Do wyboru czekają opcje ułatwiające poruszanie się po drogach różnego typu – także tych najtrudniejszych. Przestrzeń została przemyślana natomiast w taki sposób, aby zarówno kierowca, jak i pasażerowie, nie martwili się brakiem miejsca – regulowane fotele, liczne schowki, eleganckie wykończenie, wszystko to składa się na wysokie poczucie estetyki. Żądza przygód z pewnością zostanie zaspokojona, o ile zdecydujesz się na Fiata 500L Cross.


Dodaj komentarz