Styl i sportowe zacięcie. Mazda 6 w wersji kombi

Mazda 6 w wersji kombi

Na rynku istnieje wiele modeli aut i wiele trudu trzeba sobie zadać, by wybrać samochód, który spełni nasze wszystkie oczekiwania. Część z nas stawia na auta rodzinne, inni z kolei poszukują mocnych, sportowych wersji. Czy można znaleźć samochód, który będzie posiadał obie te cechy? Takim autem została ostatnio okrzyknięta nowa Mazda 6 w wersji kombi. Dlaczego? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Po pierwsze – połączenie stylu i dynamiki

Mazda 6 w wersji kombi to nowoczesny i designerski samochód, przykuwający wzrok przechodniów. Zastosowano w nim innowacyjne rozwiązania, które mają podnieść do maksimum poziom bezpieczeństwa pasażerów oraz zwiększyć komfort prowadzenia auta przez kierowcę. Dodatkowo, niski poziom zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla (emisja CO2: 116–150 g/km) sprawia, że sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w długodystansowych trasach.

Wnętrza nowego modelu Mazda 6
Wnętrza nowego modelu Mazda 6

Po drugie – nowa energia

Producent nowej Mazdy określa go jako model, który stworzony został dla rodziny, zachowując przy tym niezłą moc. Występuję w następujących wersjach kolorystycznych: Soul Red i Machine Gray, utrzymując zarazem ciekawą i elegancką sylwetkę. Uroku dodały mu choćby charakterystyczne, adaptacyjne światła LED zastosowane zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Po trzecie – wyjątkowe parametry

W modelu tym klienci znajdą między innymi: ulepszone systemy i-ACTIVSENSE, wzbogacony komfort i nowy wygląd koła kierownicy.
Zużycie paliwa również kusi fanów jazdy, gdyż jest to około 4,4–6,4 l/100 km, a przyspieszenie wynosi 100 km/h w 7,9 sekundy.

Wnętrza nowego modelu Mazda 6
Wnętrza nowego modelu Mazda 6

Po czwarte – atrakcyjna cena

Cena nowej Mazdy w salonach samochodowych zaczyna się już od 89 900 PLN. Wielu fachowców motoryzacyjnych zgodnie i stanowczo stwierdza, iż jest to dość atrakcyjna cena jak na tak bogaty i nowoczesny model. Oczywiście, cena ta wzrasta przy dodaniu dodatkowych funkcji, akcesoriów i wzbogaceniu wyposażenia.

Po piąte – Mazda 6 jazda próbna

Dealerzy umożliwią klientom wybranie się na jazdę próbną, dzięki czemu można samodzielnie skonfrontować się z autem. Prowadząc auto, kierowca ma możliwość „wyczucia” auta i sprawdzenia go z własnej perspektywy. To doskonała opcja, która pozwala czasami rozwijać wątpliwości klientów, czy aby na pewno w ich nowym zakupie będą dobrze się czuli.

Rynek motoryzacyjny jest tak rozbudowany i posiada szeroki wybór aut, iż ciężko jest teraz o nowość, która wzbudzi zachwyt i pozytywnie zaskoczy potencjalnych klientów. Nowej Mazdzie zdecydowanie się to udało. Ten model cieszy się coraz to większym zainteresowaniem.

Pełną ofertę ze szczegółowym opisem nowego modelu Mazda 6 znajdziecie na stronie: https://anndora.mazda-dealer.pl/.

Dodaj komentarz