Super technologia, super wnętrze: Giulietta Super

Giulietta Super

To niebanalne szybkie auto gości na europejskich drogach już od niemal dekady, a my wciąż czujemy się nienasyceni. Dwa liftingi nadwozia oraz interfejsu wprowadziły Giuliettę na kolejny poziom wyrafinowania. Wszystko w niej jest super – poczynając na najmniejszym przycisku, a na sylwetce kończąc.

Supermanka klasy kompaktowej

Alfa Romeo Giulietta po raz pierwszy zaprezentowana została szerszej publiczności w 2010 roku. Niemal natychmiast zyskała status kultowej i dziś, obok swojej młodszej siostry Giulii, niepodzielnie panuje na europejskich drogach jako najlepszy samochód w swojej klasie. Jedni powiedzą, że to elegancka limuzyna. Inni, że wygodny kompakt do codziennej jazdy. Wszyscy zgodzą się jednak, że w parze z elegancją idzie korzystna cena oraz nowoczesne wyposażenie. Nie pozostaje nic innego, jak rozsmakować się w tych subtelnych detalach.

Sportowy szyk

Giulietta Super ma w tej kwestii sporo do powiedzenia. W ofercie otrzymujemy, oprócz standardu, także rozwiązania nietuzinkowe. Pierwszym elementem jest chrom, który nie narzuca się, ale delikatnie obrysowuje zmysłową sylwetkę Alfy Romeo. Chromowane obramowania okien oraz matowe lusterka boczne znakomicie współgrają z lekką sportową sylwetką Giulietty. Całości dopełniają 16-calowe felgi z lekkich stopów aluminiowych podkreślające wyrafinowany styl auta. A jeśli do tego wspomnimy o tym, co dla włosko-amerykańskiego koncernu najważniejsze – unikatowy charakter wykończenia – otrzymujemy samochód, który w kwestii stylu nie ma sobie równych.

Harmonijne wnętrze

Alfa Romeo Giulietta w wersji Super ma w zanadrzu również subtelnie wykończone wnętrze. Zostało ono przemyślane w taki sposób, aby jak najpełniej odpowiadać na oczekiwania kierowcy, który po zajęciu należnego mu miejsca czuje przede wszystkim komfort – fizyczny i psychiczny. Wersja ta została dodatkowo wyposażona m.in. w dwustrefową klimatyzację, szaro-czarną elegancją tapicerkę oraz tempomat. A do tego coś na deser: nowoczesny wyświetlacz, z pomocą którego można analizować parametry auta oraz wskazówki jazdy. Elegancja w pełnej krasie!

Dodaj komentarz