Nowe modele Mazdy – nowa epoka w historii firmy

Mazda Modele

Auta tej japońskiej firmy od zawsze cenione były za jakość i precyzję wykonania, a tym samym wysoko plasowały się pod względem niezawodności. Kilka lat temu firma postanowiła wyróżnić je pod jeszcze jednym względem — wyglądu.

Osiągnięty efekt przeszedł chyba najśmielsze oczekiwania zarządzających firmą. Dostępne dziś w salonach nowe samochody Mazdy wzbudzają zachwyt nie tylko kierowców, ale nawet tych, którzy motoryzacją się nie pasjonują, ale potrafią docenić piękno. Bo trzeba powiedzieć to jasno — nowe modele Mazdy to auta nie tylko jak zawsze odznaczające się wysoką jakością, ale również designem.

Nowa Mazda: kompakt, subkompakt, a może klasa średnia?

Aktualna oferta obejmuje nowe samochody z różnych klas. Kierowcy poszukujący nowego auta mają do wyboru nowe modele Mazdy w trzech klasach:

– subkompakt

– kompakt

– klasa średnia

Pierwsza z tych klas reprezentowana jest przez Mazdę 2. To subkompakt z nadwoziem hatchback, który idealnie nadaje się do jazdy po mieście. Przy niewielkich gabarytach oferuje przestronne wnętrze oraz ekonomiczną eksploatację.

O klasę wyżej, w kategorii kompaktów, na klientów  czeka Mazda 3, czyli następca modelu 323. Ta nowa Mazda oferowana jest w dwóch wersjach nadwozia: hatchback i sedan. To auto idealne na co dzień i na okazjonalne dłuższe wyjazdy.

Mazda 6 to auto klasy średniej, które jest następcą Mazdy 626, niezwykle popularnego auta od wielu lat. Przestronne wnętrze, duża gama silników i dodatkowego wyposażenia oraz oryginalny design powodują, że auto to, choć należy do klasy średniej, zdecydowanie sprawia wrażenie samochodu z klasy wyższej.

Mazda CX-3 i CX-5 – nowe samochody dla wymagających

Firma Mazda stara się wychodzić naprzeciw kierowcom oczekującym od samochodów klasy crossover i SUV nie tylko podwyższonego nadwozia, ale także niebanalnego wyglądu. Odpowiedzią na takie oczekiwania współczesnych kierowców są właśnie te modele:

– CX-3, czyli kompaktowy crossover

– CX-5, czyli kompaktowy SUV

Modele te cechuje uniwersalność zastosowań i niestraszne im są nie tylko nierówne drogi, ale i wyboiste nawierzchnie dróg gruntowych. Uniwersalności tej towarzyszy wysokiej klasy wyposażenie i charakterystyczny design, jakim cechuje się każda nowa Mazda.

Mazda na sportowo

Od lat w portfolio Mazdy znajdują się auta sportowe. Kierowcy lubiący sportowy styl wciąż mogą kupić legendarny model MX-5, który również przeszedł lifting i wciąż zachwyca oryginalnością pod względem wyglądu.

Wszystkie nowe modele Mazdy wymienione wyżej można zakupić u dealera Mazdy, firmy Anndora. Pełną ofertę aut oraz produktów finansowych można znaleźć pod adresem: https://anndora.mazda-dealer.pl/modele.

Dodaj komentarz