Nowe Mazdy już czekają w salonach samochodowych

nowe Mazdy

Osoby zaintrygowane nowym wyglądem samochodów Mazda, już mogą je kupować w salonach w całym kraju. Ta japońska marka gruntownie zmieniła stylistykę swoich aut i najnowsze modele Mazdy robią furorę wśród polskich, i nie tylko, klientów.
Dziś już nie sposób pomylić modeli Mazdy z innymi markami. W polskich salonach samochodowych dostępna jest szeroka gama modeli samochodów. Od małego auta miejskiego po przestronne auta typu crossover i SUV.

Auto Mazda – auto dla każdego i na każdą okazję

Na polskim rynku dostępnych jest kilka modeli aut Mazdy. Najmniejsza, Mazda 2, jest autem idealnym na zakorkowane ulice dużych miast, gdzie dodatkowo występuje problem z parkowaniem. To auto idealne dla pań, które potrzebują zwinnego niedużego auta do poruszania się po mieście. Idealnie nada się do podwiezienia dzieci do szkoły, czy na dojazd do fryzjera lub kosmetyczki oraz oczywiście na dojazdy do pracy.

Mazda 3 z kolei to kompaktowy, ale przestronny samochód, w którym z powodzeniem wygodnie podróżować będzie cała rodzinna. Klienci mogą wybrać nadwozie typu sedan lub hatchback. To uniwersalne auto Mazda sprawdzi się zarówno do codziennych jazd na krótkich dystansach. Na przykład po mieście, jak również na dalsze wypady. Dla osób ceniących design i luksus, idealnym wyborem będzie Mazda 6, do wyboru w nadwoziu sedan lub kombi. To auto klasy średniej nie tylko zadowoli, ale nawet zaskoczy swoim wyposażeniem i osiągami.

mazda 3
Mazda 3

Miłośnicy aut o wyższym zawieszeniu mają do wyboru dwa modele z serii CX: kompaktowy crossover Mazda CX-3 lub kompaktowy SUV Mazda CX-5 oferujące wysokie osiągi, którymi można się cieszyć w trudniejszym terenie.

Tradycyjnie od lat, Mazda w swojej ofercie ma także auta sportowe. Mazda MX-5 to już w tej chwili klasyk wśród małych sportowych aut. Odświeżony design i nowinki techniczne jeszcze dodały charakteru temu samochodowi.

Salon samochodowy Mazda – nie tylko auta

Salony samochodowe Mazdy oferują swoim klientom nie tylko pełną gamę aut. Jeśli chodzi o salony Mazda dealer tej marki zaoferuje także szeroki wachlarz usług finansowych, począwszy od opcji kredytowania zakupu, a na ubezpieczeniu samochodu skończywszy. Firma i jej dealerzy chcą bowiem w ten sposób sprawić, aby nabywca Mazdy mógł jak najwięcej formalności związanych z zakupem auta tej marki załatwić w jednym miejscu, jakim jest salon samochodowy, nie tracąc swojego cennego czasu.

Dla osób zainteresowanych samochodami marki Mazda dealer, który oferuje taki właśnie szeroki pakiet usług to firma Anndora z Krakowa. Pełna oferta firmy znajduje się pod adresem https://anndora.mazda-dealer.pl/. Tam też znaleźć można dane kontaktowe.

Dodaj komentarz