Fiat 500X w bogatej wersji wyposażenia S-Design

Fiat 500X w bogatej wersji wyposażenia S-Design

To prawdziwa okazja dla tych, którzy poszukują samochodu wyposażonego w całą masę udogodnień. Zdaniem twórców Fiat 500X S-Design powstał po to, aby robić wrażenie – nie tylko za pierwszym, ale także drugim i kolejnym razem!

Daj się uwieść

Wystarczy pobieżnie rzucić okiem na nową wersję modelu Fiata 500X, aby przekonać się, że to rozwiązanie dla koneserów. Nadwozie zyskało zupełnie nowy charakter, a wnętrze otworzyło się na kierowcę jeszcze bardziej, kusząc zmysłowym wyglądem i innowacyjnością zastosowanych technologii. Nie można oprzeć się wrażeniu, że S-Design roztacza wokół siebie nieodparty urok. Wystarczy już sama obecność gustownych, przemyślanych detali, aby zechcieć do niego wsiąść.

Zamiast nieco już przejrzałych, chromowanych detali otrzymujemy polerowane dodatki w postaci 17-calowych kół z lekkich stopów, przyciemnianych tylnych szyb oraz ciemnego wykończenia biksenonowych reflektorów. Taka oprawa zasługuje na miękką, ale zdecydowaną linię nadwozia. Miłośnicy wysmakowanych detali będą z kolei zachwyceni obecnością wyjątkowego, czarnego wykończenia deski rozdzielczej uzupełnionej o specjalną fakturę i miedziane logo „pięćsetki”.

Na bogato!

Oczywiście wygląd to nie wszystko. Czym byłaby bogata wersja wyposażenia, gdyby nie obecność innowacji, które Fiat tak bardzo ceni. Kierowca może do woli korzystać z ułatwień zwiększających komfort jazdy, możliwości jezdne oraz ergonomię prowadzenia. Wystarczy wspomnieć tu o systemie bezkluczykowym Keyless Entry / Keyless Go, dzięki któremu można uruchomić silnik bez wyciągania kluczyków z kieszeni, a także systemie Uconnect™ LIVE poszerzającym wiedzę kierowcy o aktualne informacje z drogi oraz wnętrza samochodu.

Na uwagę zasługują również jednostki benzynowe. Silnik 1.6 z rodziny e-TorQ o mocy 110 KM jest gwarancją dobrego momentu obrotowego 152 Nm przy 4500 obr./min. Do tego spełnia wymogi niskiej emisji spalin zgodnej z normą Euro 6. Do dyspozycji czeka także silnik 1.4 opracowany w technologii MultiAir II o mocy 140 KM, wyróżniający się ulepszoną termodynamiką pozwalającą na znacznie niższe zużycie paliwa. Oba rozwiązania to moc i ergonomia w jednym!

Dodaj komentarz