Suzuki Swift – ceną bije na głowę bezpośrednią konkurencję

Wiele osób bez zastanowienia wskaże na Suzuki Swift. Ten legendarny już model wciąż zachwyca właściwościami jezdnymi, zwinnością, dynamiką oraz bardzo atrakcyjną stylistyką. Najnowsza generacja Suzuki Swift przekonuje do siebie również świetną ceną. Zwłaszcza, że w zamian dostajemy naprawdę znakomity samochód.

Suzuki Swift Hybrid – oszczędnie, dynamicznie, z szacunkiem dla środowiska

Hybrydowy Suzuki Swift to jeden z najlepiej sprzedających się samochodów w swojej klasie. Wpływ na to ma nie tylko korzystna cena, ale również chwalony napęd, który okazuje się być idealnym wyborem do miasta.

Suzuki Swift Hybrid wykorzystuje dobrze znaną technologię mild hybrid, czyli tzw. „miękkiej hybrydy”. Polega ona na tym, że silnik benzynowy 1.2 DUALJET jest wspomagany przez generator elektryczny ISG dodatkowym momentem obrotowym 50 Nm. Dzięki temu auto zyskuje na dynamice, a przy tym zużywa znacznie mniej paliwa. Zredukowana została również emisja szkodliwych spalin.

Od samochodu miejskiego oczekuje się przede wszystkim oszczędności i z tego zadania Swift Hybrid wywiązuje się wzorowo. Zużycie paliwa na poziomie średnio 4,3 litra na 100 kilometrów powinno zadowolić każdego. Jest to również jeden z powodów, dla których w ofercie japońskiego producenta nadal nie pojawił się elektryczny Suzuki Swift.

Suzuki Swift Sport Hybrid, czyli coś dla tych, którzy lubią gwałtowny wyrzut adrenaliny

Suzuki Swift kojarzy się przede wszystkim z samochodem do jazdy miejskiej, natomiast nie zapominajmy, że japoński producent ma doświadczenie w sporcie motorowym i wykorzystał je do stworzenia specjalnej wersji swojego hitowego modelu.

Suzuki Swift Sport Hybrid to bardzo szybki samochód, który potrafi zaskoczyć nie tylko dynamiką, ale też rewelacyjnymi właściwościami jezdnymi. Auto prowadzi się niczym gokart, pozwalając kierowcy zachować pełną kontrolę nawet podczas szybkiego wchodzenia w zakręty.

Swift w tej wersji jest napędzany silnikiem 1.4 BOOSTERJET o mocy 129 KM, rozwijającym 235 Nm momentu obrotowego. To gwarantuje wielkie emocje za kierownicą, w tym przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 9,1 sekundy oraz prędkość maksymalną 220 km/h.

Cena Suzuki Swift, czyli ostateczny argument za wybraniem tego modelu

Sukces sprzedażowy Suzuki Swift ma nierozerwalny związek z bardzo atrakcyjną ceną tego samochodu – szczególnie na tle bezpośredniej konkurencji. Warto przy tym zaznaczyć, że różnice cenowe pomiędzy poszczególnymi wersjami wyposażenia nie są duże, dlatego większość nabywców decyduje się na najwyższy wariant Premium Plus (m.in. z 16-calowymi felgami aluminiowymi, układem reagowania przedkolizyjnego Dual Sensor Brake czy interaktywnym systemem multimedialnym z 7-calowym ekranem dotykowym).

O cenę Suzuki Swift Hybrid lub Sport Hybrid zapytaj doradcę autoryzowanego dealera – MM Cars Suzuki, posiadającego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie (https://mmcars.suzuki.pl/auto). Szukając promocji na Suzuki Swift poproś o przedstawienie specjalnych warunków finansowania zakupu.

O Suzuki Swift czytaj też na stronie https://www.mmcars.pl.

Dodaj komentarz