W salonie dealera kupisz nie tylko nowe, ale też używane auta

używane auta

Znalezienie dobrego samochodu może być sporym wyzwaniem. Do wyboru mamy różne modele, ale musimy liczyć się również ze sporymi cenami, jeśli chcemy nabyć nowy, który będzie pochodził prosto od producenta. Z drugiej strony mamy też wiele aut używanych, które są dostępne w bardziej przystępnych cenach – także możemy kupić je od dealera.

Zakup bez ryzyka

Salony dealerskie najczęściej kojarzą nam się z samochodami nowymi, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że znajdziemy w nich też auta z drugiej ręki. To przede wszystkim samochody pochodzące z ostatnich roczników, poleasingowe albo oddawane w rozliczeniu przez klientów. Są to modele głównie z polskiej dystrybucji, które możemy kupić bez ryzyka, podobnie jak te nowe. Jak to możliwe?

Auto używane od dealera – co zyskujemy?

Przede wszystkim transakcja jest znacznie bezpieczniejsza. Nie narażamy się na ryzyko związane z zakupem pojazdu, który ma zupełnie inny stan techniczny niż ten zaprezentowany w ogłoszeniu. To dość powszechne w przypadku aut sprowadzanych z zagranicy, które są powypadkowe lub mają inne poważne usterki. Samochody używane sprzedawane przez dealerów są dokładnie sprawdzane zanim trafią do sprzedaży. Przeprowadzane są profesjonalne i kompleksowe przeglądy, które sprawdzają różne punkty pojazdu. Klienci chcący zdecydować się na zakup auta mają wgląd do tych dokumentów, co pozwala im na jeszcze prostsze podjęcie decyzji.

Gwarancja na używany samochód

Na auta używane z salonu można otrzymać również gwarancję. Oferuje ją między innymi hondaplaza.pl z Warszawy, który ma w swojej ofercie pełną gamę pojazdów z drugiej ręki w przystępnych cenach. Dzięki gwarancji można liczyć na pomoc w sytuacji, gdy pojazd będzie miał usterki. Naprawy są wtedy bezpłatne. Co więcej, przy zakupie auta używanego od dealera możemy również liczyć na dodatkowe bonusy, w tym między innymi na możliwość wykupienia taniego ubezpieczenia oraz skorzystania z atrakcyjnych metod finansowania, na przykład kredytu samochodowego na miejscu w salonie czy też leasingu, który jest bardzo dobrym wyborem dla firm.

Dodaj komentarz